756970-2023 - Mededinging
Nederland – Software en informatiesystemen – Vervanging ERP-systeem KempenPlus
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Vervanging ERP-systeem KempenPlus
Beschrijving: De Overeenkomst bestaat uit het werkend opleveren en vervolgens beschikbaar stellen van een ERP-systeem als Software as a Service (SaaS), waarbij de Opdrachtnemer tevens verantwoordelijk is voor het onderhoud en de ondersteuning van de aangeboden oplossing conform geldende wet- en regelgeving.
Interne identificatiecode: BIZOB-2023-KPL-RUN-00540
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese aanbestedingsprocedure.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48451000 Software voor ERP (Enterprise resource planning), 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van vijf (5) jaar. Daarna is de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden tweezijdig vijf (5) keer te verlengen met periodes van telkens twee (2) jaar. De Overeenkomst kent daarmee een maximale looptijd van vijftien (15) jaar. Naar verwachting zal de implementatie begin april 2024 starten. Aanbestedende dienst wil de oplossing 1 januari 2025 in productie nemen.