757071-2024 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – ICT Hardware
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT Hardware
Beschrijving: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: • Het leveren van eindgebruiker ICT Hardware (laptops, desktops, Chromebooks, monitoren et cetera) ten behoeve van de medewerkers en leerlingen van Opdrachtgever. • Het leveren van toebehoren voor de ICT Hardware (muizen, toetsenborden et cetera). • Het afhandelen van garantie, het verlenen van service op eindgebruikers hardware en het leveren van aanvullende diensten (uitpakken ICT Hardware en meenemen verpakkingsmateriaal). Initieel is dienst ICT van Opdrachtgever verantwoordelijk voor het configureren e.d. van de apparaten. Echter dient Opdrachtnemer deze dienstverlening wel aan te bieden indien Opdrachtgever hier behoefte aan heeft. Wanneer er behoefte is aan deze optie, wordt dit aangegeven bij de bestelling/het uitzetten van de minicompetitie. Opdrachtgever heeft de mogelijkheid om kleine nabestellingen van losse accessoires zoals toetsenborden en muizen in te kopen bij derden. De maximale waarde van de overeenkomsten samen wordt gesteld op € 900.000,- inclusief btw over vier jaar. De omvang van de opdracht is zo nauwkeuring mogelijk bepaald vanuit het meerjarig investeringsplan (MIP), maar dusdanig ingesteld dat Opdrachtgever de ruimte heeft om meer hardware aan te schaffen, mocht dat nodig zijn. Verder is het mogelijk dat niet alle investeringen uit het MIP worden gerealiseerd. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaand bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1