See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Keuren van materiaal + asbestattesten aangevuld met beheersprogramma en staalnames t.b.v. Groep Genk
Beschrijving: Keuren van materiaal + asbestattesten aangevuld met beheersprogramma en staalnames t.b.v. Groep Genk
Interne identificatiecode: PPP0D3-6051/6703/2026-045/AA
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-045/AA_1