75716-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – 29482 | Realisatie herinrichting Jan Willem Frisolaan 3 te Den Haag
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 29482 | Realisatie herinrichting Jan Willem Frisolaan 3 te Den Haag
Beschrijving: Realisatie van de herinrichting van het pand aan de Jan Willem Frisolaan 3 te Den Haag. Oppervlakte: 3765 bvo Disciplines: - Bouwkunde - Elektrotechniek - Werktuigbouwkunde - Constructies - Beveiligingstechniek - ICT / data - Terreininrichting
Interne identificatiecode: 29482
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Realisatie herinrichting Jan Willem Frisolaan 3 te Den Haag Oppervlakte: 3765 bvo Disciplines: - Bouwkunde - Elektrotechniek - Werktuigbouwkunde - Constructies - Beveiligingstechniek - ICT / data - Terreininrichting
Interne identificatiecode: 1