2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Aanleg en renovatie Groenvoorzieningen 2025 e.v.
Beschrijving: Raamovereenkomst Aanleg en renovatie Groenvoorzieningen 2025 e.v. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het verwijderen van bestaande groenvoorzieningen; b. Het aanbrengen van grondverbetering, standplaatsinrichting t.b.v. bomen, beplantingen en grazige vegetaties; c. Het leveren en planten van bomen, bosplantsoen, heesters, (blok)hagen en vaste planten; NB voor de leverantie van bomen heeft de opdrachtgever lopende raamovereenkomst die duurt tot november 2026; tot die tijd worden er geen of nauwelijks bomen via deze overeenkomst geleverd. d. Het inzaaien van grazige vegetaties; e. Plantgarantie op bomen en beplantingen; f. Het onderhouden van bovengenoemde bomen, beplantingen en grazige vegetaties; g. Bijkomende kleinschalige verhardingswerkzaamheden. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het verwijderen van bestaande groenvoorzieningen; b. Het aanbrengen van grondverbetering, standplaatsinrichting t.b.v. bomen, beplantingen en grazige vegetaties; c. Het leveren en planten van bomen, bosplantsoen, heesters, (blok)hagen en vaste planten; d. Het inzaaien van grazige vegetaties; e. Plantgarantie op bomen en beplantingen; f. Het onderhouden van bovengenoemde bomen, beplantingen en grazige vegetaties; g. Bijkomende kleinschalige verhardingswerkzaamheden. De werkzaamheden kunnen vanuit verschillende gemeentelijke afdelingen worden opgedragen. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor om bovengenoemde werkzaamheden ook door de Eigen Dienst en derden te laten uitvoeren.
Interne identificatiecode: S&G D-0438
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: - Europees openbare aanbesteding van Raamnovereenkomst, om 2 raamcontractanten te selecteren. - De gunningscriteria zijn op basis van prijs en kwaliteit.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 34928200 Hekken, 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken, 45233293 Plaatsen van straatmeubilair, 45236210 Verharding voor kinderspeelplaats, 45236250 Verharding voor parken, 45236290 Herstelwerkzaamheden aan recreatiegebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 34928210 Houten palen, 34928220 Componenten voor omheiningen, 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken, 45233293 Plaatsen van straatmeubilair, 45236210 Verharding voor kinderspeelplaats, 45236250 Verharding voor parken, 45236290 Herstelwerkzaamheden aan recreatiegebieden
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen