2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerpteam nieuwbouw Auris perceel 1
Beschrijving: Architect en Constructeur. Zie verder de aanmeldingsleidraad voor perceel 1. Zie de aanmeldingsleidraad voor perceel 1.
Interne identificatiecode: 2023-VGU-34
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie de aanmeldingsleidraad voor perceel 1.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Architect en Constructeur
Beschrijving: Zie de aanmeldingsleidraad voor perceel 1. Zie de aanmeldingsleidraad voor perceel 1.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de opdracht kan worden verlengd.