2. Procedure
Procedure
Titel: Inspecteren, keuren, certificeren en inventariseren van hijs-, hef en klimmateriaal
Beschrijving: Deze tender betreft de Europees openbare aanbesteding voor het Inspecteren, keuren, certificeren en inventariseren van hijs-, hef en klimmateriaal. Beschrijving van de aanbestedende dienst Waterschap Scheldestromen is een overheidsorganisatie met als taken de zorg voor de waterkering en het integraal waterbeheer (watersysteem en zuiveren van afvalwater). Ook de zorg voor de wegen in het buitengebied valt onder de verantwoordelijkheid van het waterschap. Het waterschap staat onder leiding van de algemene vergadering en de dagelijkse beslissingen worden genomen door het dagelijks bestuur. De ambtelijke organisatie staat onder leiding van de secretaris directeur. Het beheersgebied van waterschap Scheldestromen betreft het gebied van de Provincie Zeeland met een oppervlakte van 190.273 hectare, waar 381.000 mensen wonen. De hoofdvestigingen van waterschap Scheldestromen zijn de kantoren in Middelburg en Terneuzen. In totaal werken er ongeveer 460 mensen bij waterschap Scheldestromen. Voor meer informatie over de aanbestedende dienst willen wij u verwijzen naar www.scheldestromen.nl Beschrijving en doel van de aanbesteding De aanleiding voor het uitvoeren van deze aanbesteding is het feit dat de huidige overeenkomsten expireren. De aanbestedende dienst is voornemens hiervoor nieuwe overeenkomsten af te sluiten. De Raamovereenkomsten worden afgesloten voor een periode van twee (2) jaar met de mogelijkheid om deze tweemaal (2) met één (1) jaar onder gelijkblijvende voorwaarden te verlengen. De Raamovereenkomst heeft daardoor een maximale looptijd van vier (4) jaar en eindigt, zonder dat opzegging vereist is, van rechtswege na het verstrijken van de vier (4) jaar. Procedure Waterschap Scheldestromen wil een overeenkomst afsluiten met een Opdrachtnemer die de inspecties, keuringen (inclusief beproevingen) en certificering gaat uitvoeren (inclusief rapportages). Tevens wordt Opdrachtnemer in de gelegenheid gesteld eventuele reparatiewerkzaamheden (het onderhoud) voortvloeiend uit de inspecties en keuringen uit te voeren. De aanbesteding betreft de inspectie, keuring, certificering en inventarisatie van alle aanwezige hijs-, hef- en klimmaterialen op alle decentrale locaties en bedrijfsauto's van Waterschap Scheldestromen.
Interne identificatiecode: INK48
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71630000 Technische controle- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000