757620-2026 - Resultaat
België – Chromatografen – Betreffende de aankoop van “UPLC systeem”, aangevuld met een meerjarig (voor de levensduur van het materiaal) steuncontract ten voordele van het Federaal Oriëntatielaboratorium (FOL) van de Defensielaboratoria (DLD).
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Betreffende de aankoop van “UPLC systeem”, aangevuld met een meerjarig (voor de levensduur van het materiaal) steuncontract ten voordele van het Federaal Oriëntatielaboratorium (FOL) van de Defensielaboratoria (DLD).
Beschrijving: De aankoop van een “UPLC systeem”, aangevuld met een meerjarig (voor de levensduur van het materiaal) steuncontract
Interne identificatiecode: 26GK270
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38432200 Chromatografen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 26GK270 - 1
Interne identificatiecode: 1