757625-2026 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – RET Inhuur Managed Service Provider
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: RET Inhuur Managed Service Provider
Beschrijving: De opdracht betreft op hoofdlijnen de inhuur van tijdelijke medewerkers voor de diverse vakgebieden die binnen de RET van toepassing zijn. De Opdrachtnemer (MSP) is verantwoordelijk voor het volledige proces van werving en (voor)selectie van deze tijdelijke medewerkers, alsmede voor het gehele administratieve en compliance proces daaromheen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel, 79631000 Personeels- en loonlijstdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000