757860-2026 - Mededinging
Nederland – Onderhoud en reparatie van reprografische machines – B006-Multifunctionals
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: B006-Multifunctionals
Beschrijving: Het leveren en onderhouden van 127 Multifunctionele Printers en 9 printers inclusief beheer- en printmanagementsoftware. Leveren en onderhouden van 127 Multifunctionele Printers en 9 printers inclusief beheer- en printmanagementsoftware.
Interne identificatiecode: B006
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50313000 Onderhoud en reparatie van reprografische machines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Openbare Europese Aanbesteding Multifunctionals
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren