2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukken De maximale contractwaarde van deze opdracht is €2.400.000.000
Interne identificatiecode: CDR-1048533
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79711000 Diensten voor alarmbewaking, 79713000 Bewakingsdiensten, 79714000 Surveillancediensten, 79715000 Patrouillediensten, 79992000 Receptiediensten, 79993000 Gebouwen- en faciliteitenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Beveiligingsdiensten
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukken De maximale contractwaarde van deze opdracht is: €2.400.000.000 exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1