See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: WPB Wouw - Nieuwbouw en Renovatie
Beschrijving: Om te kunnen voorzien in een toekomstige watervraag in het distributie gebied van Wouw (West-Brabant) gaat Brabant Water het waterproductiebedrijf (WPB) Wouw uitbreiden. Deze extra productiecapaciteit wordt gerealiseerd door volledige nieuwbouw van een hoofdgebouw (beluchting, onthardingfiltratie en pompen). De productie zal van 4,0 naar 7,5 miljoen m³ drinkwater per jaar toenemen.
Interne identificatiecode: T78021
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 41110000 Drinkwater, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000