758277-2024 - Mededinging
België – Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval) – Raamovereenkomst voor diverse transporten voor UZ Leuven
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor diverse transporten voor UZ Leuven
Beschrijving: De opdracht betreft het aanstellen van een dienstverlener voor het uitvoeren van diverse transporten van diverse goederen en/of medische teams ten behoeve van het UZ Leuven en niet gelimiteerd tot: - Medische materialen (steriel en niet-steriel) - Organen, menselijk lichaamsmateriaal - Stalen (bloed- en andere stalen) - Steriele bereidingen - Geneesmiddelen De transporten kunnen worden uitgevoerd d.m.v. volgende type transporten: - Prioritaire en non prioritaire transportdiensten - Nationale en internationale transportdiensten - Vaste en niet-vaste routes - Al dan niet vooraf aangekondigde transporten op aanvraag volgens verschillende niveaus van dringendheid De transporten kunnen worden uitgevoerd d.m.v. volgende type transportmiddelen: - Lichte vracht - Prioritaire wagen conform de desbetreffende wetgeving en uitgerust met sirene en zwaailamp - Geconditioneerd voertuig (15 - 25 °C) inclusief laadklep met een minimum laadcapaciteit van 7 EURO-paletten - (Prioritair) voertuig voor personenvervoer van minimaal 5 passagiers inclusief grote kofferruimte (minimaal 1,25 m³) - Helikopter voor prioritaire (inter)nationale vluchten - Vliegtuig voor internationale vluchten Afhankelijk van de vereisten kunnen onder andere volgende hulpmiddelen benodigd zijn: - dryshipper - transportbox - thermische box - gecertificeerde en gekalibreerde temperatuurloggers - 230V stopcontact in het voertuig De transporten worden uitgevoerd met volgende frequentie: - Dagelijkse en wekelijkse transportdiensten met nadruk op diensten tijdens de werkweek en uitzonderlijk tijdens het weekend - Ad hoc transporten 24/7 Elk voertuig dat voor prioritair vervoer zal zorgen, dient aan alle wettelijk vereisten (zie verkeersreglementering) voldoen. Ieder voertuig dient ook te rijden volgens de modaliteiten voorzien in de wegcode.
Interne identificatiecode: PPP0WC-263/4804/P8373 tem P8384
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Transportdiensten voor transplantatiecentrum met name organen en/of teams
Beschrijving: Transportdiensten voor het transplantatiecentrum van organen en/of teams via de weg. Deze transportdiensten kunnen zowel prioritair als niet-prioritair zijn. Het voertuig dient plaats te kunnen geven aan minimum 5 passagiers, heeft een kofferinhoud van minimaal 1,25 m³ en is voorzien van een 220 volt aansluiting. Dit voertuig mag niet elektrisch aangedreven zijn. De inschrijver dient continu beschikbaar te zijn (24/24 en 7/7). De inschrijver dient minimum 1 voertuig beschikbaar te hebben binnen 60 minuten na afroep in UZ Leuven. De inschrijver dient indien gevraagd, een tweede voertuig beschikbaar te hebben binnen 120 minuten na afroep in UZ Leuven. Het minimum aantal voertuigen beschikbaar voor UZ Leuven moet 3 stuks zijn: abdominaal, hart- en longteam.
Interne identificatiecode: P8373_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Transportdiensten voor transplantatiecentrum met name organen en/of teams via luchtverkeer
Beschrijving: Transportdiensten voor het transplantatiecentrum van organen en/of teams via luchtverkeer via burgerluchtvaart. Deze transportdiensten zijn niet-prioritair, omdat deze ruim op voorhand ingepland worden, en blijven meestal beperkt tot de EU maar kunnen ook wereldwijd zijn. Deze transportdiensten dienen conform nationale en internationale reglementering (wetgeving/normen/vergunningen/modaliteiten) met betrekking tot (hoog)dringende medische vluchten/vervoer van teams/materialen/organen te gebeuren. Tevens is een vlot verloop van nationale en internationale douaneprocedures vereist. Verzekering van teams/materialen/organen conform ‘Guide to safety and quality assurance for the transportation of organs, tissue and cells’. Het toestel is conform de EASA-wetgeving. Het voertuig van en naar de luchthaven mag niet elektrisch aangedreven zijn.
Interne identificatiecode: P8374_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Transportdiensten voor de publieke bank van familiaal navelstrengbloed en van navelstrengbloed
Beschrijving: Transportdiensten voor de publieke bank van familiaal navelstrengbloed en van navelstrengbloed. Deze transportdiensten zijn niet-prioritair en vinden plaats in België. De transporten dienen plaats te vinden met een lichte vracht en vinden ongeveer 10x/jaar plaats.
Interne identificatiecode: P8375_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Transportdiensten van hematologische stamcellen
Beschrijving: Transportdiensten van gecryopreserveerde hematologische stamcellen en navelstrengbloed. Deze transportdiensten zijn niet-prioritair en vinden voornamelijk in België plaats maar kunnen ook wereldwijd plaatsvinden. De hematologische stamcellen dienen in een dry-shipper getransporteerd te worden.
Interne identificatiecode: P8376_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Transportdiensten van embryo's en gameten
Beschrijving: Transportdiensten van embryo's en gameten. Transport vanuit en naar externe IVF Labo’s, zowel in binnen- als buitenland, maar beperkt tot de EU. Deze transportdiensten kunnen zowel prioritair als niet-prioritair zijn. UZ Leuven bezorgt tijdig alle informatie die vereist is om het transport te kunnen organiseren (voorziene datum, adres en contactgegevens van de aanvrager(s)/centrum van oorsprong of bestemming) . UZ Leuven is verantwoordelijk voor de voorbereiding van de transporteenheid. De humane gameten en embryo’s worden getransporteerd in recipiënten die het celproduct tijdens het transport voldoende beschermen en de bewaringsvoorwaarden van het menselijk lichaamsmateriaal tijdens het transport verzekeren. De recipiënten worden door de inschrijver ter beschikking gesteld. Er wordt een gekoelde, gevalideerde transsporttank voorzien die geschikt is voor het transport van vloeibare stikstof in dampfase. De inschrijver is verantwoordelijk voor de validatie van dit recipiënt en de documentatie van deze validatie. Het contaminatierisico dient ook onder controle te zijn, eventuele reiniging en desinfectie. Tijdens het transport wordt het celproduct bewaard bij een maximum temperatuur van -150°C. ( vloeibare stikstof ) De temperatuur wordt tijdens het transport voortdurend gemonitord en geregistreerd. Bij ontvangst kan de temperatuur afgelezen worden door de ontvanger. Na ontvangst van het materiaal krijgt UZ Leuven een uitgeprint rapport met het temperatuursverloop tijdens het transport. Geschat aantal transporten per jaar: 20 à 30. Het contract voor dit perceel zal ten vroegste starten vanaf 19/04/2025.
Interne identificatiecode: P8377_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Transportdiensten voor apotheek magazijn
Beschrijving: Rechtstreekse transportdiensten met een temperatuurgecontroleerd voertuig (15 - 25°C) en minimum laadcapaciteit van 7 EURO-paletten vanuit - apotheek UZ Leuven naar Val Du Geer inclusief terugrit - apotheek UZ Leuven naar Entiris Diest inclusief terugrit Iedere week dient 1 rit plaats te vinden. De locatie zal week om week wisselen. De ene week een rechtstreeks transport naar Val Du Geer inclusief terugrit naar apotheek UZ Leuven. De andere week een rechtstreeks transport naar Entiris Diest inclusief terugrit naar apotheek UZ Leuven. Adres Val Du Geer: Val du Geer PHARMA, Rue aux crameux 20, 4690 Boirs Adres Entiris Diest: Nijverheidslaan 47, 3290 Diest
Interne identificatiecode: P8378_6
Perceel: LOT-0007
Titel: GDP Transportdiensten voor labo van ademtesten
Beschrijving: Dagelijkse GDP transportdiensten van ademtesten vanuit UZ Leuven richting patiënten. Deze transportdiensten zijn niet-prioritair, GDP-conform en vinden in België en uitzonderlijk in Nederland plaats. De ademtesten vereisen geen speciale verpakking- en verzendcondities. Het is een meerwaarde indien de patiënt het gewenste aanlevertijdstip kan aangeven. Geschat aantal pakketten/jaar: 7000 pakketten.
Interne identificatiecode: P8379_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Transportdiensten van testiculaire biopten of ovariumbiopten
Beschrijving: Transportdiensten van testiculaire biopten of ovariumbiopten. Transport vanuit en naar externe IVF labo’s, zowel in binnen- als buitenland, maar beperkt tot de EU. Deze transportdiensten kunnen zowel prioritair als niet-prioritair zijn. UZ Leuven bezorgt tijdig alle informatie die vereist is om het transport te kunnen organiseren (voorziene datum, adres en contactgegevens van de aanvrager(s)/centrum van oorsprong of bestemming) . UZ Leuven is verantwoordelijk voor de voorbereiding van de transporteenheid. De testiculaire biopten of ovariumbiopten worden getransporteerd in een gevalideerde transportbox met temperatuurlogger die het product tijdens het transport voldoende beschermen en de bewaringsvoorwaarden van het MLM (menselijk lichaamsmateriaal) tijdens het transport verzekeren. De transportboxen worden door de inschrijver ter beschikking gesteld en deze is ook verantwoordelijk voor de validatie hiervan en de documentatie van deze validatie. Tevens dient de inschrijver gebruik te maken van gekalibreerde temperatuurloggers dedicated voor het LUFC (Leuvens Universitair Fertiliteit Centrum) UZ Leuven en dienen deze ingesteld te worden volgens volgende temperatuurcriteria: 15°C en 25°C. Dit is ook de temperatuur waarbinnen het transport dient te geschieden. De temperatuur wordt tijdens het transport gemonitord en geregistreerd. Bij ontvangst kan de temperatuur afgelezen worden door de ontvanger. Na ontvangst van het materiaal krijgt UZ Leuven een uitgeprint rapport met het temperatuursverloop tijdens het transport.
Interne identificatiecode: P8380_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Transportdiensten van donorstalen voor intra-uteriene inseminatie
Beschrijving: Transportdiensten van donorstalen voor intra-uteriene inseminatie. Transport vanuit en naar externe IVF labo’s, zowel in binnen- als buitenland, maar beperkt tot de EU. Deze transportdiensten kunnen zowel prioritair als niet-prioritair zijn. UZ Leuven bezorgt tijdig alle informatie die vereist is om het transport te kunnen organiseren (voorziene datum, adres en contactgegevens van de aanvrager(s)/centrum van oorsprong of bestemming) . UZ Leuven is verantwoordelijk voor de voorbereiding van de transporteenheid. De donorstalen voor IUI (intra-uteriene inseminatie) worden getransporteerd in een gevalideerde transportbox met temperatuurlogger die het product tijdens het transport voldoende beschermen en de bewaringsvoorwaarden van het MLM tijdens het transport verzekeren. De transportboxen worden door de inschrijver ter beschikking gesteld en deze is ook verantwoordelijk voor de validatie hiervan en de documentatie van deze validatie. Tevens dient de inschrijver gebruik te maken van gekalibreerde temperatuurloggers dedicated voor het LUFC UZ Leuven en dienen deze ingesteld te worden volgens volgende temperatuurcriteria: 15°C - 30°C (voor testiculaire biopten) en 0°C - 10°C (voor ovariumbiopten). Dit is ook de temperatuur waarbinnen het transport dient te geschieden. De temperatuur wordt tijdens het transport gemonitord en geregistreerd. Bij ontvangst kan de temperatuur afgelezen worden door de ontvanger. Na ontvangst van het materiaal krijgt UZ Leuven een uitgeprint rapport met het temperatuursverloop tijdens het transport.
Interne identificatiecode: P8381_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Prioritair personenvervoer
Beschrijving: Prioritair personenvervoer in België van minimaal 5 passagiers. Het voertuig heeft een kofferinhoud van minimaal 1,25 m³. De inschrijver dient continu beschikbaar te zijn (24/24 en 7/7). De inschrijver dient minimum 1 voertuig beschikbaar te hebben binnen 30 minuten na afroep in UZ Leuven. Deze transporten zullen o.a. voor de volgende diensten zijn en niet gelimiteerd tot: - Transport van ecmo / perfusie voor de spoeddienst - Transport van personen voor de therapeutische weefselbanken. Er dienen geen weefsels getransporteerd te worden. Geschat aantal transporten: 1x/maand.
Interne identificatiecode: P8382_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Non-prioritair personenvervoer
Beschrijving: Non-prioritair personenvervoer in België van minimaal 5 passagiers. Het voertuig heeft een kofferinhoud van minimaal 1,25 m³. Deze transporten zullen o.a. voor de volgende dienst zijn en niet gelimiteerd tot: - Transport van personen voor de therapeutische weefselbanken. Er dienen geen weefsels getransporteerd te worden. Geschat aantal transporten: 1x/week.
Interne identificatiecode: P8383_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Transportdiensten via helikopter
Beschrijving: De transportdienst via helikopter is zeer uitzonderlijk, steeds prioritair en blijft beperkt tot de EU en het Verenigd Koninkrijk. Deze transportdienst dient conform nationale en internationale reglementering (wetgeving/normen/vergunningen/modaliteiten) met betrekking tot (hoog)dringende medische vluchten/vervoer van teams/materialen te gebeuren. De inschrijver dient continu beschikbaar/standby te zijn (24/24 en 7/7). Tevens is een vlot verloop van nationale en internationale douaneprocedures vereist. Het Toestel is conform de huidige wetgeving en is beschikbaar voor take off binnen de 60 minuten na het doorgeven van de vluchtinfo (max. 90 minuten na 1ste oproep). Geschat aantal transporten per jaar: 2.
Interne identificatiecode: P8384_12