2. Procedure
Procedure
Titel: Uitbesteding migratie naar IAAS-omgeving Gemeente Winterswijk
Beschrijving: De gemeente Winterswijk wenst de levering en het beheer van een moderne, veilige en toekomstbestendige Infrastructure-as-a-Service (IaaS)-omgeving te contracteren. De opdracht omvat het ontwerpen, realiseren, migreren en beheren van een soevereine cloudomgeving waarop het gemeentelijke applicatielandschap veilig kan landen. De nieuwe omgeving vervangt de huidige on-premise datacenters en ondersteunt de transitie naar een regieorganisatie waarin de gemeente sturend is en de leverancier verantwoordelijk is voor uitvoering, beheer en innovatie. De scope omvat onder meer het leveren van compute-, netwerk- en opslagcapaciteit, SOC/SIEM-diensten, back-up- en disaster-recovery voorzieningen en ondersteuning bij migratie van bestaande workloads. Zie offerte
Interne identificatiecode: 553919/2380825
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten, 72700000 Computernetwerkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Uitbesteding migratie naar IaaS-Omgeving gemeente Winterswijk
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukken 5000000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie offerteaanvraag voor mogelijke opties