758715-2025 - Resultaat
België – Diensten voor ophalen van vuilnis – Lediging ondergrondse containers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Lediging ondergrondse containers
Beschrijving: De inzameling van de ondergrondse containers in Limburg voor verschillende fracties
Interne identificatiecode: AK06_250514_Lediging ondergrondse containers
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AK06_250514_Lediging ondergrondse containers - 1
Interne identificatiecode: 1