See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onafhankelijke kredietanalyse IG-credit
Beschrijving: Brede, kwalitatieve en up-to-date onafhankelijke kredietanalyse van bedrijven met ‘Investment Grade’ (IG) kredietrating dewelke obligaties uitgeven in EUR of USD, beschikbaar op een gebruiksvriendelijke wijze.
Interne identificatiecode: NBB-2023-3073
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: NBB-2023-3073 - 1
Beschrijving: Onafhankelijke krediet analyse IG-credit
Interne identificatiecode: 1