2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuwbouw centrum voor sport en cultuur Bedum
Beschrijving: Het realiseren van een centrum voor sport en cultuur in Bedum en het ontwikkelen van 12 appartementen in het centrum van Bedum.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212000 Gebouwen voor vrijetijdsbesteding, sport, cultuur, logies en restaurant
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000