759527-2024 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – 31205323 Raamovereenkomst Ingenieursdiensten ten behoeve van de Adviesorganisatie voor het V&R Programma Beweegbare Bruggen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 31205323 Raamovereenkomst Ingenieursdiensten ten behoeve van de Adviesorganisatie voor het V&R Programma Beweegbare Bruggen
Beschrijving: De Adviesorganisatie Beweegbare Bruggen (ABB) krijgt opdracht om door middel van een raamovereenkomst (ROK) en de daaronder op te stellen en af te sluiten nadere overeenkomsten (NOK’s) de ingenieursdiensten te leveren die nodig zijn om voor deze bruggen de planfase te doorlopen zodat een voorkeursvariant wordt uitgewerkt per brug. De ABB moet deze voorkeursvariant uitwerken tot gedragen en kwalitatief goede contractspecificaties. Tevens dient de ABB te ondersteunen bij de voorbereiding en aanbesteding van de realisatiecontracten. Daarnaast wordt de ABB verantwoordelijk voor de begeleiding van dit realisatiecontract. De ontwikkeling en vastlegging van de overdraagbare werkwijze is tevens onderdeel van deze opdracht. 0
Interne identificatiecode: 31205323
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Tweemaal een optionele verlenging van twee jaar