See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het netheidsonderhoud
Beschrijving: Port of Antwerp Bruges heeft heel wat groenzones in het beheer die onderhouden moeten worden. Binnen de raamovereenkomst van het netheidsonderhoud gebeurt het periodieke en curatieve onderhoud van alle zones zonder ecologische waarde. Denk hierbij aan graszones rond de wegen, op rotondes, van middenbermen maar ook aan grotere zones zoals leidingstroken. Het periodieke onderhoud kan in grote lijnen ingedeeld worden in volgende werken: - Veiligheidsmaaien: 7x per jaar (vanaf eind maart tot begin november); - Regulier maaien: 2x per jaar (geconcentreerd rond juni en september); - Hakken en wieden: 4x per jaar (verspreid over het seizoen); - Hagen, struiken en heesters scheren - 2x per jaar (voorjaar en najaar); - Ruimen van grachten en sloten: 1x per jaar (in het najaar); - Ruimen van gevaarlijk en niet gevaarlijk afval: een maandelijkse zwerfvuilronde langs alle wegen in beheer van POAB. Het curatieve onderhoud omvat een heel aantal deeltaken zoals het snoeien of aftoppen van bomen, het wegnemen van opschot, aanplanten van gras of ander gewassen, het ruimen van sluikstort, enz. Als bijlage van de selectieleidraad hebben we zowel voor Linkeroever als Rechteroever indicatief een overzichtskaart toegevoegd die een idee geven van de omvang. Informatief kan er meegegeven worden dat het voor de maaiwerken gaat over ongeveer: - Rechteroever: o Veiligheidsmaaien: 45 hectare (7x); o Regulier maaien: 45 hectare (2x); - Linkeroever: o Veiligheidsmaaien: 30 hectare (7x); o Regulier maaien: 75 hectare (2x). Deze hoeveelheden zijn weliswaar opgedeeld in ca. 3.000 zones. Voor de dagdagelijkse opvolging van deze raamovereenkomst zal er daarom gewerkt worden met het softwarepakket Dipla waarin de aannemer moet aangeven wanneer aan welke zones gestart wordt, wanneer deze afgewerkt wordt, enzovoort.
Interne identificatiecode: PPP0B3-17260/4568/B11238
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Rechteroever
Beschrijving: Rechteroever
Interne identificatiecode: B11238_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Linkeroever
Beschrijving: Linkeroever
Interne identificatiecode: B11238_2