See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van asbestverpakkingen en PBM’s
Beschrijving: Aankoop van asbestverpakkingen en PBM’s
Interne identificatiecode: AK04_240911
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 19640000 Afval- en vuilniszakken van polytheen
Aanvullende classificatie (cpv): 18937000 Zakken voor het verpakken van goederen, 19520000 Producten van plastic, 18143000 Beschermende uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AK04_240911 - 1
Beschrijving: Platenzakken en bigbags (kuubzakken)
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: AK04_240911 - 2
Beschrijving: Containerliners
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: AK04_240911 - 3
Beschrijving: Buisfolie en Minibags LDPE
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: AK04_240911 - 4
Beschrijving: Asbest sets (PBM)
Interne identificatiecode: 4