759997-2024 - Mededinging
België – Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting – Raamovereenkomst van diensten aangaande de herstellingen van carrosserie van politievoertuigen <3,5T voor de provincie Luxemburg ten voordele van de Federale Politie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst van diensten aangaande de herstellingen van carrosserie van politievoertuigen <3,5T voor de provincie Luxemburg ten voordele van de Federale Politie
Beschrijving: Réparations de carrosserie des véhicules <3,5T de la police de la province de Luxembourg
Interne identificatiecode: 2024R3746
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024R3746 - perceel1 - Luxemburg
Beschrijving: Herstellingen carrosserie Luxemburg
Interne identificatiecode: 1