76004-2026 - Mededinging
Nederland – Diverse tuingereedschappen – Elektrisch aangedreven mobiele arbeidsmiddelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Elektrisch aangedreven mobiele arbeidsmiddelen
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten. De maximale contractwaarde van deze opdracht is: €4.500.000,- exclusief btw, exclusief indexatie(s).
Interne identificatiecode: CDR-1203334
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16160000 Diverse tuingereedschappen
Aanvullende classificatie (cpv): 16311000 Grasmaaiers, 34223300 Aanhangwagens, 42415100 Heftrucks, 42415200 Voertuigen voor intern transport
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Lease/huur Elektrisch aangedreven mobiele arbeidsmiddelen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Koop Elektrisch aangedreven mobiele arbeidsmiddelen
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukken De maximale contractwaarde van deze opdracht is: €4.500.000,- exclusief btw, exclusief indexatie(s).
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 16311000 Grasmaaiers