2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Europees openbare aanbesteding Aanschaf banden en montage
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het op een transparante wijze selecteren van een kwalitatief goede opdrachtnemer voor de levering en het deels monteren van de banden. Voor verdere informatie zie het aanbestedingsdocument. -
Interne identificatiecode: IBMN-2024-RMN-SS-007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34913200 Coverbanden, 50116500 Repareren van banden, inclusief monteren en uitbalanceren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 1