760160-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Europese aanbesteding applicatiebeheer en releasematig onderhoud portalen 3RO
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding applicatiebeheer en releasematig onderhoud portalen 3RO
Beschrijving: De scope van deze aanbesteding ziet toe op de volgende dienstverlening ten aanzien van de zes (6) portalen (paragraaf 3.1 van deze uitnodiging tot inschrijving): • Applicatiebeheer; • Applicatie onderhoud; • Projectmatige inzet op afroep. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering van applicatiebeheer en releasematig onderhoud ten behoeve van de portalen 3RO gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van acht (8) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een historische, indicatieve en jaarlijkse opdrachtwaarde van € 119.600,00 exclusief btw bestaande uit: • € 49.800,00 per jaar voor het applicatiebeheer; • € 49.800,00 per jaar voor het onderhoud; • € 20.000,00 per jaar aan ondersteuning op afroep.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Applicatiebeheer en releasematig onderhoud portalen 3RO
Beschrijving: Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering van applicatiebeheer en releasematig onderhoud ten behoeve van de portalen 3RO gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van acht (8) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een historische, indicatieve en jaarlijkse opdrachtwaarde van € 119.600,00 exclusief btw bestaande uit: • € 49.800,00 per jaar voor het applicatiebeheer; • € 49.800,00 per jaar voor het onderhoud; • € 20.000,00 per jaar aan ondersteuning op afroep. Herzieningsclausule Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan applicatiebeheer en releasematig onderhoud. Een aanpassing in de portalen van de Aanbestedende kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten ten aanzien van de portalen. Indien deze aanpassing optreedt, wordt in onderling overleg tussen Aanbestedende dienst en Inschrijver bepaald wat de gevolgen zijn voor de tot dan toe uitgevoerde leveringen en/of diensten. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven tot een maximum van vijftig (50) procent van de totale opdrachtwaarde exclusief btw per jaar (berekend over tien (10) jaar), zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Met deze bepaling wordt nadrukkelijk beoogd een herzieningsclausule op te nemen zoals bedoeld in art. 2.163c Aanbestedingswet. Doel en looptijd Middels deze aanbesteding beoogt Aanbestedende dienst één (1) Inschrijver te selecteren en contracteren voor de levering van applicatiebeheer en releasematig onderhoud ten behoeve van de portalen 3RO gedurende een initiële periode van twee (2) jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van acht (8) keer één (1) jaar. Omvang Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een historische, indicatieve en jaarlijkse opdrachtwaarde van € 119.600,00 exclusief btw bestaande uit: • € 49.800,00 per jaar voor het applicatiebeheer; • € 49.800,00 per jaar voor het onderhoud; • € 20.000,00 per jaar aan ondersteuning op afroep. Herzieningsclausule Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan applicatiebeheer en releasematig onderhoud. Een aanpassing in de portalen van de Aanbestedende kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten ten aanzien van de portalen. Indien deze aanpassing optreedt, wordt in onderling overleg tussen Aanbestedende dienst en Inschrijver bepaald wat de gevolgen zijn voor de tot dan toe uitgevoerde leveringen en/of diensten. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven tot een maximum van vijftig (50) procent van de totale opdrachtwaarde exclusief btw per jaar (berekend over tien (10) jaar), zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Met deze bepaling wordt nadrukkelijk beoogd een herzieningsclausule op te nemen zoals bedoeld in art. 2.163c Aanbestedingswet.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.