See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: De levering en plaatsing van ondergrondse afvalopslagsystemen
Beschrijving: De levering en plaatsing van ondergrondse afvalopslagsystemen
Interne identificatiecode: AK08_240605
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44000000 Structuren en materialen voor de bouw; ondersteunende producten voor de bouw (uitgezonderd elektrische apparatuur)
Aanvullende classificatie (cpv): 42961000 Besturings- en controlesysteem, 50514000 Reparatie en onderhoud van metalen containers, 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten, 44613800 Containers voor afvalmateriaal, 31712340 Dioden, 44614300 Containeropslagsysteem, 38300000 Instrumenten voor metingen, 45222100 Bouwen van afvalverwerkingsinstallatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AK08_240605 - 1
Beschrijving: De levering, plaatsing, herstellingen en preventief onderhoud van ondergrondse afvalopslagsystemen
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 50514000 Reparatie en onderhoud van metalen containers, 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten, 44613800 Containers voor afvalmateriaal, 44614300 Containeropslagsysteem, 45222100 Bouwen van afvalverwerkingsinstallatie
Perceel: LOT-0002
Titel: AK08_240605 - 2
Beschrijving: Het plaatsen en herstellen van vulsensoren in de ondergrondse containers
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 42961000 Besturings- en controlesysteem
Aanvullende classificatie (cpv): 50800000 Diverse reparatie- en onderhoudsdiensten, 44614300 Containeropslagsysteem, 31712340 Dioden, 38300000 Instrumenten voor metingen, 45222100 Bouwen van afvalverwerkingsinstallatie