2. Procedure
Procedure
Titel: Oogheelkundige units
Beschrijving: In 2025 zullen de poliklinieken oogheelkunde van AMC en VUmc samengaan. Op locatie VUmc wordt een nieuwe polikliniek oogheelkunde Amsterdam UMC worden gebouwd met 39 spreekkamers. Op locatie AMC zal een consultareaal achterblijven met 4 spreekkamers. In 2025 zullen de poliklinieken oogheelkunde van AMC en VUmc samengaan. Op locatie VUmc wordt een nieuwe polikliniek oogheelkunde Amsterdam UMC worden gebouwd met 39 spreekkamers. Op locatie AMC zal een consultareaal achterblijven met 4 spreekkamers.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33122000 Oogheelkundige apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1