2. Procedure
Procedure
Titel: Levering aluminiumzouten
Beschrijving: Voor de aanbestedende dienst is zuiveren van afvalwater een primaire taak. Bij het zuiveren van het afvalwater worden aluminiumzouten ingezet om te kunnen voldoen aan de gewenste effluentkwaliteit. De aanbestedende dienst heeft met onderhavige aanbesteding als doelstelling het aankopen van aluminiumzouten ten behoeve van het zuiveren van afvalwater op verschillende rwzi-locaties. 323 ton Al/jaar
Interne identificatiecode: 271351
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24312121 Aluminiumchloride
Aanvullende classificatie (cpv): 24313123 Aluminiumsulfaat
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Na het verstrijken van deze periode heeft opdrachtgever het recht de raamovereenkomst tweemaal met één optiejaar te verlengen