760898-2025 - Resultaat
Nederland – Organiseren van zakenreizen – Buitenlandse dienstreizen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Buitenlandse dienstreizen
Beschrijving: RDW wenst een nieuwe Opdrachtnemer te contracteren voor het boeken van de buitenlandse dienstreizen. Hierbij moet met name gedacht worden aan internationale vlieg- en treinreizen, buitenlandse hotelovernachtingen en -autohuur. Opdrachtnemer boekt de reizen of ondersteunt bij het boeken van de reizen en verzorgt facturatie/ betaling. Daarnaast biedt Opdrachtnemer een online boekingstool en een mobiele app aan.
Interne identificatiecode: T112620
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79997000 Organiseren van zakenreizen
Aanvullende classificatie (cpv): 63000000 Ondersteunende en aanvullende vervoersdiensten; reisbureaudiensten, 63510000 Reisbureaudiensten en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0000