760988-2024 - Resultaat
Nederland – Beheer van riolering – Reinigen en Inspecteren riolering 2024-2027 gemeente Oldebroek
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen en Inspecteren riolering 2024-2027 gemeente Oldebroek
Beschrijving: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het reinigen van rioolleidingen; - het inspecteren van rioolleidingen; - het toepassen van verkeersmaatregelen; - het verrichten van overige bijkomende werkzaamheden De totale aanneemsom van de raamovereenkomst bedraagt €800.000 euro.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - het reinigen van rioolleidingen; - het inspecteren van rioolleidingen; - het toepassen van verkeersmaatregelen; - het verrichten van overige bijkomende werkzaamheden
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90480000 Beheer van riolering
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: P1
Beschrijving: Reinigen en Inspecteren van de riolering
Interne identificatiecode: 1