See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Transport, verwerking en middelen van Bedrijfsafval, Roostergoed en Afval van Zandvangers
Beschrijving: De drie huidige Raamovereenkomsten voor het transport, verwerking en leveren van middelen van Bedrijfsafval, Roostergoed 19 08 01 (verder te noemen “Roostergoed") en Afval van Zandvangers 19 08 02 (verder te noemen “Afval van Zandvangers”) lopen 31 maart 2026 definitief af en er zijn geen verlengingsopties meer mogelijk. In de nieuwe situatie wil het waterschap drie aparte Overeenkomsten afsluiten voor de drie percelen: 1. Bedrijfsafval; 2. Roostergoed; 3. Afval van Zandvangers.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer
Aanvullende classificatie (cpv): 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bedrijfsafval
Beschrijving: Voor Perceel 1 bedrijfsafval heeft het waterschap de intentie om één Opdrachtnemer te contracteren voor een Overeenkomst voor transporteren, verwerken en het leveren van middelen van bedrijfsafval van diverse locaties die onder beheer van waterschap Vechtstromen vallen, de gewenste containers en opslag middelen zijn beschreven in hoofdstuk 3 “Gegevens van de locaties” Binnen de scope van deze Opdracht valt: • afvoer van afvalstoffen en verwerking van afvalstoffen; • beschikbaar stellen van geschikte inzamelmiddelen.
Perceel: LOT-0002
Titel: Roostergoed
Beschrijving: Ten aanzien van Perceel 2 roostergoed heeft het waterschap de intentie om één leverancier te contracteren voor een Overeenkomst ten behoeve van het transporteren, verwerken en het leveren van middelen van het roostergoed uit de rwzi’s die onder het beheer van waterschap Vechtstromen vallen. Binnen de scope van deze Opdracht valt: • Afvoer en verwerking van het roostergoed; • Het Waterschap heeft op 15 locaties eigen (pers) containers staan om het roostergoed in op te vangen, hier zal ook een verzwaarde rolcontainer beschikbaar moeten zijn voor een bypass. De overige RWZI’s vangen het roostergoed rechtstreeks op in verzwaarde rolcontainers. De soorten en aantallen containers worden beschreven in Hoofdstuk 3. “Gegevens van de locaties” • Intentioneel kan er gevraagd worden naar een tijdelijke portaalcontainer om de container van het waterschap te vervangen wanneer deze voor onderhoud afwezig is, hiervoor gelden in transport en storten van het roostergoed dezelfde voorwaarden en prijzen als de (pers) containers van het waterschap zelf
Perceel: LOT-0003
Titel: Afval van Zandvangers
Beschrijving: Ten aanzien van Perceel 3 Afval van de zandvangers heeft het waterschap de intentie om één Opdrachtnemer te contracteren voor een Overeenkomst ten behoeve van het transporteren, verwerken en het leveren van middelen van het Afval van de Zandvangers uit de RWZI’s die onder het beheer van waterschap Vechtstromen vallen. Binnen de scope van deze Opdracht valt: • Afvoer en verwerking van het afval van de zandvangers; • Beschikbaarstelling van enkele containers (exclusief 13 eigen containers en op twee locaties zandbunkers die in eigendom zijn van het waterschap). De soorten en aantallen containers worden beschreven in Hoofdstuk 3. “Gegevens van de locaties”; • Intentioneel kan er gevraagd worden naar een tijdelijke portaalcontainer om de container van het waterschap te vervangen wanneer deze voor onderhoud afwezig is, hiervoor gelden in transport en storten van het afval van de zandvangers dezelfde voorwaarden en prijzen als de containers van het waterschap zelf.