2. Procedure
Procedure
Titel: Z- Route – Inburgering, onderdeel Taal
Beschrijving: Het betreft het leveren van diensten in het kader van de Z-route - Inburgering onderdeel Taal. Zie aanbestedingsleidraad
Interne identificatiecode: DS-ZROUTE-2025
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Z-route - Inburgering, onderdeel Taal Inschrijver met de hoogste score op kwaliteit komt in aanmerking voor de opdracht. Er is sprake van een vaste all-in trajectprijs.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80580000 Geven van taalcursussen, 85310000 Maatschappelijke diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Z-Route - Inburgering, onderdeel Taal
Beschrijving: Zie Offerteaanvraag voor de opdrachtomschrijving. Zie offerteaanvraag.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verleningsopties