761793-2024 - Mededinging
België – Analgetica/pijnstillers – Pijnmedicatie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Pijnmedicatie
Beschrijving: Toelichting: De levering dient te gebeuren in deelleveringen op de verschillende locaties van de ziekenhuizen welke mededingen aan deze overheidsopdracht. De aanbestedende overheid voert de procedure en treedt ook op in naam van: - AZ Zeno Zie bijlage voor de betrokken percelen Leveringsplaatsen: AZ Damiaan, Gouwelozestraat 100 te 8400 Oostende AZ Zeno, Kalvekeetdijk 260 te 8300 Knokke-Heist
Interne identificatiecode: PPP0QP-238/4126/AZO_APO_Pijnmedicatie_2025
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33661200 Analgetica/pijnstillers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Acetylsalicylzuur orale vorm lot 1
Beschrijving: Acetylsalicylzuur orale vorm lot 1
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 1_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Acetylsalicylzuur orale vorm lot 2
Beschrijving: Acetylsalicylzuur orale vorm lot 2
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Buprenorfine transdermaal
Beschrijving: Buprenorfine transdermaal
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 3_3
Perceel: LOT-0004
Titel: Capsaïcine transdermaal
Beschrijving: Capsaïcine transdermaal
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 4_4
Perceel: LOT-0005
Titel: Celecoxib orale vorm
Beschrijving: Celecoxib orale vorm
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 5_5
Perceel: LOT-0006
Titel: Diclofenac iv/im
Beschrijving: Diclofenac iv/im
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025_6
Perceel: LOT-0007
Titel: Diclofenac orale vorm lot 1
Beschrijving: Diclofenac orale vorm lot 1
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 7_7
Perceel: LOT-0008
Titel: Diclofenac orale vorm lot 2
Beschrijving: Diclofenac orale vorm lot 2
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 8_8
Perceel: LOT-0009
Titel: Diclofenac suppo
Beschrijving: Diclofenac suppo
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 9_9
Perceel: LOT-0010
Titel: Etoricoxib orale vorm
Beschrijving: Etoricoxib orale vorm
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 10_10
Perceel: LOT-0011
Titel: Fentanyl iv/im/sc
Beschrijving: Fentanyl iv/im/sc
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 11_11
Perceel: LOT-0012
Titel: Fentanyl transdermaal
Beschrijving: Fentanyl transdermaal
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 12_12
Perceel: LOT-0013
Titel: Ibuprofen iv
Beschrijving: Ibuprofen iv
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 13_13
Perceel: LOT-0014
Titel: Ibuprofen orale vorm lot 1
Beschrijving: Ibuprofen orale vorm lot 1
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 14_14
Perceel: LOT-0015
Titel: Ibuprofen orale vorm lot 2
Beschrijving: Ibuprofen orale vorm lot 2
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 15_15
Perceel: LOT-0016
Titel: Ibuprofen siroop lot 1
Beschrijving: Ibuprofen siroop lot 1
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 16_16
Perceel: LOT-0017
Titel: Ibuprofen siroop lot 2
Beschrijving: Ibuprofen siroop lot 2
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 17_17
Perceel: LOT-0018
Titel: Ibuprofen suppo
Beschrijving: Ibuprofen suppo
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 18_18
Perceel: LOT-0019
Titel: Ketorolac iv/im
Beschrijving: Ketorolac iv/im
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 19_19
Perceel: LOT-0020
Titel: Meloxicam orale vorm
Beschrijving: Meloxicam orale vorm
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 20_20
Perceel: LOT-0021
Titel: Morfine parenteraal
Beschrijving: Morfine parenteraal
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 21_21
Perceel: LOT-0022
Titel: Nabumeton orale vorm
Beschrijving: Nabumeton orale vorm
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 22_22
Perceel: LOT-0023
Titel: Naproxene orale vorm
Beschrijving: Naproxene orale vorm
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 23_23
Perceel: LOT-0024
Titel: NSAID ovv geïmpregneerd verbandgaas
Beschrijving: NSAID ovv geïmpregneerd verbandgaas
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 24_24
Perceel: LOT-0025
Titel: NSAID voor lokaal gebruik
Beschrijving: NSAID voor lokaal gebruik
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 25_25
Perceel: LOT-0026
Titel: Oxycodon + Naloxon orale vorm
Beschrijving: Oxycodon + Naloxon orale vorm
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 26_26
Perceel: LOT-0027
Titel: Oxycodon orale vorm instant
Beschrijving: Oxycodon orale vorm instant
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 27_27
Perceel: LOT-0028
Titel: Oxycodon orale vorm vertraagde vrijstelling
Beschrijving: Oxycodon orale vorm vertraagde vrijstelling
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 28_28
Perceel: LOT-0029
Titel: Paracetamol IV 500mg
Beschrijving: Paracetamol IV 500mg
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 29_29
Perceel: LOT-0030
Titel: Paracetamol IV 1g
Beschrijving: Paracetamol IV 1g
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 30_30
Perceel: LOT-0031
Titel: Parecoxib iv/im
Beschrijving: Parecoxib iv/im
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 31_31
Perceel: LOT-0032
Titel: Pethidine iv/im
Beschrijving: Pethidine iv/im
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 32_32
Perceel: LOT-0033
Titel: Sufentanil orale vorm
Beschrijving: Sufentanil orale vorm
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 33_33
Perceel: LOT-0034
Titel: Tapentadadol orale vorm
Beschrijving: Tapentadadol orale vorm
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 34_34
Perceel: LOT-0035
Titel: Tramadol + Paracetamol orale vorm
Beschrijving: Tramadol + Paracetamol orale vorm
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 35_35
Perceel: LOT-0036
Titel: Tramadol iv/im
Beschrijving: Tramadol iv/im
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 36_36
Perceel: LOT-0037
Titel: Tramadol orale vorm lot 1
Beschrijving: Tramadol orale vorm lot 1
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 37_37
Perceel: LOT-0038
Titel: Tramadol orale vorm lot 2
Beschrijving: Tramadol orale vorm lot 2
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 38_38
Perceel: LOT-0039
Titel: Tramadol orale vorm lot 3
Beschrijving: Tramadol orale vorm lot 3
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 39_39
Perceel: LOT-0040
Titel: Tramadol druppels
Beschrijving: Tramadol druppels
Interne identificatiecode: AZO_APO_Pijnmedicatie_2025 40_40