2. Procedure
Procedure
Titel: Aanschaf spareparts SOLR zuurstofsystemen
Beschrijving: Dit betreft een publicatie van een gegunde opdracht onder de aanbestedingswet op defensie- en veiligheidsgebied (ADV) met de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging.
Interne identificatiecode: 4502754791
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35113000 Veiligheidsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000