2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf: onderhoud personalisatieomgeving
Beschrijving: - -
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232110 Laserprinters
Aanvullende classificatie (cpv): 42962500 Graveermachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud personalisatieomgeving
Beschrijving: De RDW heeft een hoog-beveiligde omgeving voor het personaliseren van Halffabricaten, onder andere Kentekencards en Rijbewijskaarten. Deze omgeving wordt gevormd door de 4 personalisatiemachines (Alpha One) van Atlantic Zeiser (3 in Veendam, 1 in Hoogkerk, allen eigendom van RDW) en de softwaresuite PMP die de machines aanstuurt en het logistieke proces van orders en kaartmanagement ondersteunt. Deze softwaresuite draait op een on-site server-omgeving, waarbij levering en het beheer van de software en levering van de server-hardware door Serisoft (als onderaannemer van Atlantic Zeiser) wordt uitgevoerd. De RDW is voornemens om een nieuwe overeenkomst af te sluiten met Atlantic Zeiser en Serisoft als onderaannemer. Deze opdracht vloeit voort uit een eerdere opdracht t.b.v. het onderhouden van de bestaande personalisatieomgeving bestaande uit de personalisatiemachines en het bijbehorende softwaresuite personalization management platform (PMP). Onder personalisatieomgeving wordt verstaan: de apparatuur en programmatuur die benodigd is om de RDW in staat te stellen tot het fysiek en elektronisch personaliseren van polycarbonaat kaarten op creditcardformaat. RDW wenst een onderhoudsovereenkomst af te sluiten voor de personalisatiemachines tot eind 2025, en voor de softwaresuite PMP en daarvoor benodigde serveromgeving tot eind 2027. €750.000,-
Interne identificatiecode: 1