761993-2023 - Resultaat
Nederland – Reparatie en onderhoud van installaties – Noodbeluchting
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Noodbeluchting
Beschrijving: Inzet tijdelijke noodbeluchting Tijdelijke Nood beluchtingsinstallatie
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Tijdelijke noodbeluchting
Beschrijving: Tijdelijke noodbeluchting gedurende de reparatie 2 keer de inzet van tijdelijke noodbeluchting
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45252200 Uitrusting voor zuiveringsinstallatie