762148-2024 - Resultaat
Nederland – Papieren producten voor sanitair gebruik – Sanitaire voorzieningen gemeente Land van Cuijk
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitaire voorzieningen gemeente Land van Cuijk
Beschrijving: De overeenkomst bestaat uit het leveren en onderhouden van zowel hardware als supplies. De aanbestedende dienst heeft de opdracht bewust samengevoegd. Omdat het in de markt gebruikelijk is dat de levering van de hardware én verbruiksartikelen inclusief het onderhoud aan de hardware door dezelfde partij uitgevoerd wordt. Voor de gemeente heeft dit als voordeel dat zij één contractpartij hebben. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 4 jaar en maximaal 7 jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2025.
Interne identificatiecode: Bizob-2024-LVC-JRI-00367
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33771000 Papieren producten voor sanitair gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0000