2. Procedure
Procedure
Titel: 31024974: Uitvoeren van marifonie dekkingsonderzoek kanaal 14, 62 en 67
Beschrijving: Uitvoeren van marifonie dekkingsonderzoek kanaal 14, 62 en 67. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne identificatiecode: 31024974.0025
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties
Aanvullende classificatie (cpv): 45232330 Opstellen van antennes, 45312300 Installeren van antennes
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie hoofdopdracht. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. de korte beschrijving.
Interne identificatiecode: 1