See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Begeleiding saneringswerken Blaasveldbroek, Mechelen - Willebroek
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht is de begeleiding van bodemsaneringswerken door een erkend bodemsaneringsdeskundige en alle bijhorende taken. De opdracht beschreven in dit bestek, en waartoe de inschrijver zich door inschrijving verbindt, is de begeleiding van de saneringswerken ter hoogte van Blaasveldbroek in Mechelen/Willebroek. De werken worden beschreven het “Nieuw Bodemsaneringsproject: natuurgebied Blaasveldbroek te Willebroek”, het conformiteitsattest ervan, en in het bestek voor de aanstelling van de aannemer die de werken zal uitvoeren. De in de inventaris opgenomen hoeveelheden zijn vermoedelijk en behelzen de totaliteit van de in aanbesteding gestelde opdracht.
Interne identificatiecode: DOS 10723 - BN2309001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DOS 10723 - BN2309001 - 1
Interne identificatiecode: 1