762516-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – N032 Identity en Access Management Scalda
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: N032 Identity en Access Management Scalda
Beschrijving: Dit betreft de Europese aanbesteding volgens een openbare procedure voor N032 Identity en Access Management (IAM) voor Scalda stichting voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie. Scalda nodigt u uit om een inschrijving uit te brengen voor onderhavige aanbesteding. Scalda Scalda, Stichting voor middelbaar beroepsonderwijs (mbo) en volwasseneneducatie, hierna te noemen Opdrachtgever of Scalda, verzorgt toegankelijk en veelzijdig onderwijs in Zeeland. Dat doen we vanuit 4 clusters aan ca. 10.000 studenten. Dit doen we met 1050 medewerkers. Scalda is gehuisvest in 7 grote onderwijslocaties en ca. 10 kleine onderwijslocaties, verdeeld over de Zeeuwse regio's Zeeuws-Vlaanderen, Walcheren en de Oosterschelde-regio. Voor meer informatie over Scalda, verwijzen wij u naar www.scalda.nl.
Interne identificatiecode: N032
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000