2. Procedure
Procedure
Titel: Bestek 1816, Reconstructie N391 aansluiting Pottendijk
Beschrijving: Dit project omvat het aanleggen van een ongelijkvloerse kruising in de N391 waarbij ter plaatse van aansluitingen van de op- en afritten op de Pottendijk rotondes worden aangelegd.
Interne identificatiecode: 202300575
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000