2. Procedure
Procedure
Titel: Sanitaire voorzieningen
Beschrijving: De gemeente Utrecht wil een Raamovereenkomst afsluiten met één Opdrachtnemer voor het leveren, plaatsen, onderhouden en verwijderen van kwalitatief hoogwaardige sanitaire voorzieningen tegen een optimale prijs-kwaliteitverhouding, die voldoen aan de gestelde eisen in het Programma van Eisen. De gemeente heeft getracht de kwaliteit en uitstraling van de huidige sanitaire voorzieningen daarin vast te leggen en ambieert dat de nieuw te leveren sanitaire voorzieningen minimaal gelijkwaardig zijn aan de huidige kwaliteit en uitstraling. Denk hierbij aan levensduur, degelijkheid, kleur en afmetingen. De opsomming is niet limitatief. Daarnaast bevat de nieuwe Raamovereenkomst een juiste borging van de dienstverlening, duidelijke communicatie, ontzorging en verduurzaming. De gemeente verwacht over de gehele looptijd (maximaal 8 jaar) van de Raamovereenkomst sanitaire voorzieningen af te nemen met een verwachte totale waarde van € 3.600.000,- (excl. BTW). Dit komt neer op een jaarlijkse verwachte waarde van € 450.000 per jaar (dit bedrag is inclusief de jaarlijkse indexatie en hierbeneden genoemde optie). Optie: afname extra hygiëneboxen (is bij start Raamovereenkomst geen onderdeel van de implementatieperiode) In de bovenstaande raming is rekening gehouden met de mogelijke uitrol tijdens de looptijd van Raamovereenkomst van extra circa 500 hygiëneboxen, wat een verwachte waarde heeft van circa € 54.000,- per jaar, nader gespecificeerd in het Programma van Eisen (bijlage 7) en Invulformulier tarieven (bijlage 9).
Interne identificatiecode: 2026F&H987
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968200 Automaten voor hygiënische benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 33761000 Toiletpapier, 39514300 Rolhanddoeken, 44410000 Artikelen voor badkamer en keuken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële Raamovereenkomst die met de Opdrachtnemer wordt gesloten, heeft een looptijd van zes (6) jaar. Deze Raamovereenkomst kan door de Opdrachtgever, onder gelijkblijvende voorwaarden en conform de bepalingen van de Aanbestedingswet 2012, eenzijdig en eenmalig worden verlengd voor periode van twee (2) jaar. Dit resulteert in een potentiële maximale looptijd van de Overeenkomst van acht (8) jaar.