Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233162 Aanleggen van fietspad
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noordoost-Noord-Brabant (NL413)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Veghel
Algemene informatie