763053-2024 - Mededinging
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Financieel softwarepakket - gemeente Koggenland
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Financieel softwarepakket - gemeente Koggenland
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één leverancier voor het beschikbaar stellen, implementeren, beheren en onderhouden van een financieel systeem dat als een SaaS-oplossing wordt aangeboden. Dit is inclusief koppelingen, (beperkte) data-migratie en borging van de beschikbaarheid van historische data. Voor overige informatie en de scope van de opdracht, zie verder in het aanbestedingsdocument. Voor meer informatie hierover, zie het aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: KGL 202308 PRJ-2300150
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Financieel softwarepakket
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het contracteren van één leverancier voor het beschikbaar stellen, implementeren, beheren en onderhouden van een financieel systeem dat als een SaaS-oplossing wordt aangeboden. Dit is inclusief koppelingen, (beperkte) data-migratie en borging van de beschikbaarheid van historische data. Zie voor alle overige informatie, waaronder de scope van de opdracht, het aanbestedingsdocument. Voor meer informatie hierover, zie het aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing.