763071-2026 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Overgangs- en aanvullend beheer Enbertsdijkvenen 2026-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Overgangs- en aanvullend beheer Enbertsdijkvenen 2026-2028
Beschrijving: Staatsbosbeheer werkt in Natura 2000-gebied Engbertsdijksvenen aan behoud en herstel van hoogveen. Vooruitlopend op hydrologische herstelmaatregelen en aanvullend op reeds uitgevoerde inrichtingsmaatregelen is een intensiever beheer noodzakelijk. Deze aanbesteding stelt Staatsbosbeheer open met het doel drie jaren aanvullend- en overgangsbeheer uit te voeren op haar eigendommen binnen het Natura 2000-gebied. Het betreft hoofdzakelijk maatregelen in kwetsbare natuurterreinen die zich kwalificeren als herstellend hoogveen [H7120], met daar omheen heiden. Het werkgebied bevindt zich globaal ten zuiden van Kloosterhaar, ten oosten van Westerhaar-Vriezenveensewijk, ten westen van de Gravenlandweg en ten noorden van de Bevensbeekweg. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - Handmatig en machinaal verwijderen van houtige opslag - Handmatig en machinaal verwijderen van exoten - Kneuzen van adelaarsvaren - Maaiwerkzaamheden op graslanden, kaden en bermen Werkzaamheden worden uitgevoerd in een gebied ca 600 ha groot. De maatregelen bestaan uit het handmatig en machinaal afzetten van houtige opslag [resp. ca. 420ha en ca. 205 ha], het handmatig verwijderen van uitlopers van Amerikaanse vogelkers [ca. 145 ha], machinaal maaien bermen en kaden [ca. 29 ha] en het handmatig en machinaal verwijderen van de exoten reuzenberenklauw, Aziatische duizendknoop, late guldenroede en trosbosbes. De opdrachtsom kent een plafondbedrag van 578.500 Euro
Interne identificatiecode: P26-250 / P24-437
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1