76310-2024 - Mededinging
België – Pijpleidingen – Raamovereenkomst Levering, engineering en installatie procesinstallaties BBEPP
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Levering, engineering en installatie procesinstallaties BBEPP
Beschrijving: Kandidaatstelling voor Meerjarige ( 4 jaar) raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers ( max 3) voor de levering, engineering en installatie van procesinstallaties voor de Pilot Plant. BBEPP is hiervoor op zoek naar partners die: • In staat zijn om process-installaties in 3D te ontwerpen op basis van een aangeleverde P&ID • BBEPP kunnen assisteren bij de selectie van de relevante instrumentatie • deze process-installaties vervolgens kunnen fabriceren, rekening houden met de normen van hygiënisch ontwerp • deze process-installaties ten slotte ter plaatse kunnen aansluiten en BBEPP kunnen helpen met de indienststelling Valt buiten de opdracht: • Elektrische installatie en bedrading • Automatisatie Het budget wordt geraamd op maximum 8.000.000 € excl BTW. CPV code: 44161000-6 Pijpleidingen
Interne identificatiecode: BBEPP-2024-JV-0115-787
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44161000 Pijpleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BBEPP-2024-JV-0115-787 - 1
Beschrijving: Meerjarige raamovereenkomst ( 4 jaar) in 1 perceel met meerdere opdrachtnemers ( maximum 3) van werken voor het uitvoeren van process piping werken voor de Pilot Plant.
Interne identificatiecode: 1