See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Leuven - Federaal Administratief Centrum - Onderhoudscontract voor de schoonmaak van de gemeenschappelijke delen voor 1 jaar (2x verlengbaar met 1 jaar)
Beschrijving: Onderhoudscontract voor de schoonmaak van de gemeenschappelijke delen voor 1 jaar (2x verlengbaar met 1 jaar)
Interne identificatiecode: 2024/212401/193
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/212401/193 - 1
Interne identificatiecode: 1