763577-2024 - Mededinging
België – Dienstverlening door ingenieurs – Opdrachten voor diensten voor sloop- en bodemsaneringsdeskundigen in het kader van het bodemdecreet en het afvalstoffendecreet
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opdrachten voor diensten voor sloop- en bodemsaneringsdeskundigen in het kader van het bodemdecreet en het afvalstoffendecreet
Beschrijving: De diensten omvatten: - Opmaken van bemonsteringsplannen - Opmaken van technische verslagen - Opmaken van studies ontvangende grond - Opmaken van oriënterende en beschrijvende bodemonderzoeken - Opmaken van allerhande rapporten - Aanvragen en afleveren van conformverklaringen - Uitvoeren van veldwerk (boringen, sonderingen, peilbuizen, proefsleuven, monstername, …); - Uitvoeren van laboanalyses - Adviesverlening en regieprestaties - Opmaken van sloopopvolgingsplannen - Opmaken van asbest inventarissen - Uitvoeren van grondwater- en infiltratieonderzoek, ook in het kader van bemalingen - Opmaken van rapporten bindmiddeldosering WWV/INV/2024/4 4 - Het op kaart (luchtfoto) zetten van het bemonsteringsvoorstel - Het opvragen van de plannen met nutsleidingen - Opzoeken van de historiek van de infrastructuur (wegopbouw, aanwezige nutsleidingen,… ) - Opzoeken aanwezigheid van regio gebonden risico’s / verontreinigingen - Rapportage aan een erkende sloopbeheerorganisatie - melden van calamiteiten aan OVAM, indienen van evaluatierapporten via het digiloket aan OVAM en versturen van digitaal afschrift aan de desbetreffende gemeente waar de calamiteit plaatsvond - Signalisatie van het veldonderzoek (incl. aanvraag van de signalisatievergunning) Voor een uitgebreide omschrijving van het voorwerp van de opdracht wordt verwezen naar de technische bepalingen.
Interne identificatiecode: WWV/INV/2024/4
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 90650000 Diensten voor het verwijderen van asbest, 71311210 Adviezen inzake wegenbouw, 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 45111250 Uitvoering van bodemonderzoek, 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71351500 Bodemonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: WWV/INV/2024/4 - 1
Interne identificatiecode: 1