Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
Plaats van uitvoering
Postadres: Sint-Pietersnieuwstraat 25
Stad: Gent
Postcode: 9000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)