76409-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Multifunctionele helmen VRU
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
II.1.4.
Korte beschrijving
De Aanbestedende Dienst wenst een Overeenkomst af te sluiten met een Opdrachtnemer die de gevraagde helmen, accessoires en toebehoren kan leveren en gedurende de looptijd van de overeenkomst onderdelen kan blijven leveren. Daarnaast dient Opdrachtnemer in staat te zijn om scholing te geven aan medewerkers van Opdrachtgever zodat zij zelfstandig en op de juiste wijze accessoires en toebehoren kunnen vervangen. Het af en bijstellen van de helm maakt hier ook onderdeel van uit.
Naast de levering en instructie verwacht Opdrachtgever van Opdrachtnemer een proactieve houding als er gedurende de looptijd nieuwe innovaties, product wijzigingen of verbeterpunten naar voren komen. Het is aan Opdrachtgever om te bepalen of en hoe deze worden overgenomen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
18444200 Veiligheidshelmen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Minimaal 900 helmen. Aan deze aantallen kunnen geen rechten ontleend worden. VRU verwacht een geraamde waarde van deze opdracht van € 550.000,--. Aan dit bedrag kunnen geen rechten ontleend worden.