764169-2025 - Mededinging
Nederland – Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken – Impactonderzoek WaU
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Impactonderzoek WaU
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumentatie. Zie aanbestedingsdocumentatie.
Interne identificatiecode: 20250915_TK
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumentatie Zie aanbestedingsdocumentatie.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van de Raamovereenkomst